LEM2520TR68J
pregled izdelka
Številka dela: LEM2520TR68J
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 680NH 300MA 850 MOHM
Podatkovni listi:
  • Sporočilo
Specifikacije LEM2520TR68J
Številka dela LEM2520TR68J Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 680NH 300MA 850 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5138 pcs Podatkovni list
Tip Wirewound Toleranca ±5%
Paket naprave za dobavitelja 1008 (2520 Metric) Velikost / dimenzija 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LE, M Type
Ocene - Q @ Frek 30 @ 25.2MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 1008 (2520 Metric)
Druga imena LE LEM 2520T R68J delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 25.2MHz Induktivnost 680nH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 270MHz
natančen opis 680nH Unshielded Wirewound Inductor 300mA 850 mOhm Max 1008 (2520 Metric) DC Resistance (DCR) 850 mOhm Max
Trenutna ocena 300mA Tok - nasičenost -