LHF15BB151K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LHF15BB151K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 150UH 2.5A 130 MOHM TH
Podatkovni listi: LHF15BB151K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LHF15BB151K
Številka dela LHF15BB151K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 150UH 2.5A 130 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 6014 pcs Podatkovni list LHF15BB151K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LH, F Type
Ocene - Q @ Frek 50 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH F 15BB151K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 150µH
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.3MHz
natančen opis 150µH Unshielded Inductor 2.5A 130 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 2.5A Tok - nasičenost -