LHF15BB680K
pregled izdelka
Številka dela: LHF15BB680K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 68UH 3.5A 65 MOHM TH
Podatkovni listi: LHF15BB680K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LHF15BB680K
Številka dela LHF15BB680K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 68UH 3.5A 65 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4804 pcs Podatkovni list LHF15BB680K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.709" Dia (18.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LH, F Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 2.52MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH F 15BB680K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 68µH
Višina - sedež (maks.) 0.906" (23.00mm) Frekvenca - Samozadostna 3.5MHz
natančen opis 68µH Unshielded Inductor 3.5A 65 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 65 mOhm Max
Trenutna ocena 3.5A Tok - nasičenost -