LHL08NB121K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LHL08NB121K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LHL08NB121K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 120UH 700MA 360 MOHM
Podatkovni listi: 1.LHL08NB121K.pdf2.LHL08NB121K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LHL08NB121K
Številka dela LHL08NB121K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 120UH 700MA 360 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 345424 pcs Podatkovni list 1.LHL08NB121K.pdf2.LHL08NB121K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LH, L Type
Ocene - Q @ Frek 25 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH L 08NB121K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 120µH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.2MHz natančen opis 120µH Unshielded Inductor 700mA 360 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max Trenutna ocena 700mA