LHL08NB2R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LHL08NB2R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LHL08NB2R7M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.7UH 3.5A 19 MOHM TH
Podatkovni listi: 1.LHL08NB2R7M.pdf2.LHL08NB2R7M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
100 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LHL08NB2R7M
Številka dela LHL08NB2R7M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.7UH 3.5A 19 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 369998 pcs Podatkovni list 1.LHL08NB2R7M.pdf2.LHL08NB2R7M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.354" Dia (9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LH, L Type
Ocene - Q @ Frek 40 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH L 08NB2R7M delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz
Induktivnost 2.7µH Višina - sedež (maks.) 0.374" (9.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 48MHz natančen opis 2.7µH Unshielded Inductor 3.5A 19 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 19 mOhm Max Trenutna ocena 3.5A