LHL13NB331K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LHL13NB331K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LHL13NB331K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 330UH 1.1A 350 MOHM TH
Podatkovni listi: LHL13NB331K.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
25 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LHL13NB331K
Številka dela LHL13NB331K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 330UH 1.1A 350 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 79973 pcs Podatkovni list LHL13NB331K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.551" Dia (14.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija LH, L Type
Ocene - Q @ Frek 30 @ 796kHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH L 13NB331K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 5 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 796kHz
Induktivnost 330µH Višina - sedež (maks.) 0.669" (17.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 1.8MHz natančen opis 330µH Unshielded Inductor 1.1A 350 mOhm Max Radial
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A