LHLC06NB6R8K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LHLC06NB6R8K Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LHLC06NB6R8K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.3A 140 MOHM TH
Podatkovni listi: LHLC06NB6R8K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije LHLC06NB6R8K
Številka dela LHLC06NB6R8K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 6.8UH 1.3A 140 MOHM TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4187 pcs Podatkovni list LHLC06NB6R8K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" Dia (7.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija LH, LC Type
Ocene - Q @ Frek 20 @ 7.96MHz
Pakiranje Bulk Paket / primer Radial
Druga imena LH LH LC06NB6R8K delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 7.96MHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.433" (11.00mm) Frekvenca - Samozadostna 24MHz
natančen opis 6.8µH Unshielded Inductor 1.3A 140 mOhm Max Radial DC Resistance (DCR) 140 mOhm Max
Trenutna ocena 1.3A Tok - nasičenost -