LK10052R2K-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LK10052R2K-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LK10052R2K-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 20MA 1.15 OHM
Podatkovni listi: 1.LK10052R2K-T.pdf2.LK10052R2K-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
30000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LK10052R2K-T
Številka dela LK10052R2K-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 20MA 1.15 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2243195 pcs Podatkovni list 1.LK10052R2K-T.pdf2.LK10052R2K-T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0402 (1005 Metric) Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Ščitenje Unshielded Serija LK
Ocene - Q @ Frek 20 @ 10MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0402 (1005 Metric)
Druga imena 587-5908-2
LF LK 1005 2R2K-T
LK10052R2K-T-ND
LK10052R2KT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.022" (0.55mm)
Frekvenca - Samozadostna 40MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Multilayer Inductor 20mA 1.15 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.15 Ohm Max Trenutna ocena 20mA