LK16082R2K-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LK16082R2K-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LK16082R2K-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 30MA 1 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.LK16082R2K-T.pdf2.LK16082R2K-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LK16082R2K-T
Številka dela LK16082R2K-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 30MA 1 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1525241 pcs Podatkovni list 1.LK16082R2K-T.pdf2.LK16082R2K-T.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Unshielded Serija LK
Ocene - Q @ Frek 35 @ 10MHz
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 587-1582-2
LF LK 1608 2R2K-T
LK16082R2K-T-ND
LK16082R2KT
delovna temperatura -40°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Proizvajalec Standardni čas vodenja 7 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 10MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna 45MHz natančen opis 2.2µH Unshielded Multilayer Inductor 30mA 1 Ohm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max Trenutna ocena 30mA