LMK063BJ103KP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK063BJ103KP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK063BJ103KP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10000PF 10V X5R 0201
Podatkovni listi: 1.LMK063BJ103KP-F.pdf2.LMK063BJ103KP-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK063BJ103KP-F
Številka dela LMK063BJ103KP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10000PF 10V X5R 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 3042233 pcs Podatkovni list 1.LMK063BJ103KP-F.pdf2.LMK063BJ103KP-F.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Original-Reel®
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 587-6148-6
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 10000pF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 10000pF