LMK105ABJ474KVHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK105ABJ474KVHF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK105ABJ474KVHF
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 10V X5R 0402
Podatkovni listi: 1.LMK105ABJ474KVHF.pdf2.LMK105ABJ474KVHF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK105ABJ474KVHF
Številka dela LMK105ABJ474KVHF Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 10V X5R 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 2489586 pcs Podatkovni list 1.LMK105ABJ474KVHF.pdf2.LMK105ABJ474KVHF.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.024" (0.60mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 587-3775-2
RM LMK105ABJ474KVHF
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.47µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 0.47µF