LMK107B7224KA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107B7224KA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK107B7224KA-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603
Podatkovni listi: 1.LMK107B7224KA-T.pdf2.LMK107B7224KA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK107B7224KA-T
Številka dela LMK107B7224KA-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 10V X7R 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4791982 pcs Podatkovni list 1.LMK107B7224KA-T.pdf2.LMK107B7224KA-T.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-2721-2
CE LMK107 B7224KA-T
LMK107B7224KA-T-ND
LMK107B7224KAT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 0.22µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.22µF