LMK107SD153JA-T
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK107SD153JA-T Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK107SD153JA-T
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.015UF 10V 0603
Podatkovni listi: LMK107SD153JA-T.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK107SD153JA-T
Številka dela LMK107SD153JA-T Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.015UF 10V 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 447096 pcs Podatkovni list LMK107SD153JA-T.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.035" (0.90mm) Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija CFCAP™
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-1097-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Distortion
natančen opis 0.015µF ±5% 10V Ceramic Capacitor 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 0.015µF