LMK212ABJ106MGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK212ABJ106MGHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK212ABJ106MGHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10UF 10V X5R 0805
Podatkovni listi: 1.LMK212ABJ106MGHT.pdf2.LMK212ABJ106MGHT.pdf3.LMK212ABJ106MGHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK212ABJ106MGHT
Številka dela LMK212ABJ106MGHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10UF 10V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.055" (1.40mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-4921-1
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 10µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric)
Zmogljivost 10µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering