LMK212BJ225KGHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK212BJ225KGHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK212BJ225KGHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805
Podatkovni listi: 1.LMK212BJ225KGHT.pdf2.LMK212BJ225KGHT.pdf3.LMK212BJ225KGHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK212BJ225KGHT
Številka dela LMK212BJ225KGHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2UF 10V X5R 0805 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.053" (1.35mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0805 (2012 Metric) Druga imena 587-3423-2
CE LMK212 BJ225KGHT
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2µF ±10% 10V Ceramic Capacitor X5R 0805 (2012 Metric) Zmogljivost 2.2µF