LMK325BJ476MMHP
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LMK325BJ476MMHP Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LMK325BJ476MMHP
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 47UF 10V X5R 1210
Podatkovni listi: 1.LMK325BJ476MMHP.pdf2.LMK325BJ476MMHP.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LMK325BJ476MMHP
Številka dela LMK325BJ476MMHP Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 47UF 10V X5R 1210 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186999 pcs Podatkovni list 1.LMK325BJ476MMHP.pdf2.LMK325BJ476MMHP.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X5R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CE LMK325 BJ476MMHP
CELMK325BJ476MMHP
delovna temperatura -55°C ~ 85°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 47µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X5R 1210 (3225 Metric) Zmogljivost 47µF