LWK105C6224MPHF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
LWK105C6224MPHF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: LWK105C6224MPHF
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.22UF 10V X6S 0204
Podatkovni listi: 1.LWK105C6224MPHF.pdf2.LWK105C6224MPHF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije LWK105C6224MPHF
Številka dela LWK105C6224MPHF Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.22UF 10V X6S 0204 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1745599 pcs Podatkovni list 1.LWK105C6224MPHF.pdf2.LWK105C6224MPHF.pdf
Napetost - ocenjena 10V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.014" (0.35mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.020" L x 0.039" W (0.52mm x 1.00mm) Serija LWDC™, LW
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0204 (0610 Metric) Druga imena 587-5140-2
CE LWK105 C6224MPHF
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low ESL (Reverse Geometry)
Stopnja napak - natančen opis 0.22µF ±20% 10V Ceramic Capacitor X6S 0204 (0610 Metric)
Zmogljivost 0.22µF Aplikacije Automotive, Bypass, Decoupling