MBKK1608H2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK1608H2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBKK1608H2R2M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2H 750MA 345 MOHM
Podatkovni listi: MBKK1608H2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBKK1608H2R2M
Številka dela MBKK1608H2R2M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2H 750MA 345 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 553743 pcs Podatkovni list MBKK1608H2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija MCOIL™, MB, H Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 587-4737-2
LQ MBKK1608H2R2M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 345 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Resistance (DCR) 345 mOhm Max Trenutna ocena 750mA
Tok - nasičenost 520mA