MBKK2012T4R7M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MBKK2012T4R7M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MBKK2012T4R7M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 4.7UH 600MA 615 MOHM
Podatkovni listi: 1.MBKK2012T4R7M.pdf2.MBKK2012T4R7M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
6000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MBKK2012T4R7M
Številka dela MBKK2012T4R7M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.7UH 600MA 615 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 1030789 pcs Podatkovni list 1.MBKK2012T4R7M.pdf2.MBKK2012T4R7M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0805 (2012 Metric) Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Ščitenje Shielded Serija MCOIL™, MB
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0805 (2012 Metric)
Druga imena 587-4160-2
LQ MBKK2012T4R7M
delovna temperatura -40°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 4.7µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 4.7µH Shielded Wirewound Inductor 600mA 615 mOhm Max 0805 (2012 Metric)
DC Resistance (DCR) 615 mOhm Max Trenutna ocena 600mA
Tok - nasičenost 600mA