MCFK1608TR47M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MCFK1608TR47M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MCFK1608TR47M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 470NH 1.9A 85 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MCFK1608TR47M.pdf2.MCFK1608TR47M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MCFK1608TR47M
Številka dela MCFK1608TR47M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 470NH 1.9A 85 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 463718 pcs Podatkovni list 1.MCFK1608TR47M.pdf2.MCFK1608TR47M.pdf
Tip Multilayer Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja 0603 (1608 Metric) Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Ščitenje Shielded Serija MCOIL™, MC
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer 0603 (1608 Metric)
Druga imena 587-5625-2
MF MCFK1608TR47M
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 470nH Višina - sedež (maks.) 0.024" (0.60mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 470nH Shielded Multilayer Inductor 1.9A 85 mOhm Max 0603 (1608 Metric) DC Resistance (DCR) 85 mOhm Max
Trenutna ocena 1.9A Tok - nasičenost -