MDJE2020T2R2MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDJE2020T2R2MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDJE2020T2R2MM
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.2A 266 MOHM
Podatkovni listi: 1.MDJE2020T2R2MM.pdf2.MDJE2020T2R2MM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2500 pcs
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDJE2020T2R2MM
Številka dela MDJE2020T2R2MM Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 1.2A 266 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 401530 pcs Podatkovni list 1.MDJE2020T2R2MM.pdf2.MDJE2020T2R2MM.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.079" L x 0.079" W (2.00mm x 2.00mm)
Ščitenje Shielded Serija MCOIL™, MD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-5606-2
LM MDJE2020T2R2MM
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.037" (0.95mm)
Frekvenca - Samozadostna - Lastnosti -
natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 266 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 266 mOhm Max
Trenutna ocena 1.2A Tok - nasičenost 1.55A