MDMK3030T2R2MM
Taiyo YudenTaiyo Yuden
MDMK3030T2R2MM Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: MDMK3030T2R2MM
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 2A 112 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.MDMK3030T2R2MM.pdf2.MDMK3030T2R2MM.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije MDMK3030T2R2MM
Številka dela MDMK3030T2R2MM Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 2A 112 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 240739 pcs Podatkovni list 1.MDMK3030T2R2MM.pdf2.MDMK3030T2R2MM.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija MCOIL™, MD
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-4120-2
LM MDMK3030T2R2MM
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Metal Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 1MHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna - natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 2A 112 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 112 mOhm Max Trenutna ocena 2A
Tok - nasičenost 2.8A