N08DPA120K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N08DPA120K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 12UH 2.1A 77 MOHM SMD
Podatkovni listi: N08DPA120K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije N08DPA120K
Številka dela N08DPA120K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 12UH 2.1A 77 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5472 pcs Podatkovni list N08DPA120K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija N
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena LM N 08DPA120K delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 12µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna 16MHz
natančen opis 12µH Unshielded Inductor 2.1A 77 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 77 mOhm Max
Trenutna ocena 2.1A Tok - nasičenost -