N08DPA391K
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: N08DPA391K
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 390UH 540MA 1.2 OHM
Podatkovni listi: N08DPA391K.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije N08DPA391K
Številka dela N08DPA391K Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 390UH 540MA 1.2 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4244 pcs Podatkovni list N08DPA391K.pdf
Tip - Toleranca ±10%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.417" L x 0.354" W (10.60mm x 9.00mm)
Ščitenje Unshielded Serija N
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena LM N 08DPA391K delovna temperatura -25°C ~ 85°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 390µH
Višina - sedež (maks.) 0.236" (6.00mm) Frekvenca - Samozadostna 2.9MHz
natančen opis 390µH Unshielded Inductor 540mA 1.2 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max
Trenutna ocena 540mA Tok - nasičenost -