NP04SZB6R8N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NP04SZB6R8N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NP04SZB6R8N
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 1.4A 120 MOHM
Podatkovni listi: NP04SZB6R8N.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NP04SZB6R8N
Številka dela NP04SZB6R8N Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 6.8UH 1.4A 120 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4595 pcs Podatkovni list NP04SZB6R8N.pdf
Tip - Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.197" L x 0.197" W (5.00mm x 5.00mm)
Druga imena LM NP04SZB6R8N
NPO4SZB6R8N
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 6.8µH
Višina - sedež (maks.) 0.079" (2.00mm) Frekvenca - Samozadostna 19MHz
natančen opis 6.8µH Shielded Inductor 1.4A 120 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max
Trenutna ocena 1.4A Tok - nasičenost 1.5A