NP06DB681M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
Taiyo Yuden
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NP06DB681M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 680UH 210MA 4.6 OHM
Podatkovni listi: NP06DB681M.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NP06DB681M
Številka dela NP06DB681M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 680UH 210MA 4.6 OHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5315 pcs Podatkovni list NP06DB681M.pdf
Tip - Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.295" L x 0.287" W (7.50mm x 7.30mm)
Ščitenje Shielded Serija N, P Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena LM NP06D B681M
NPO6DB681M
delovna temperatura -25°C ~ 105°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Frekvenca induktivnosti - preskus 1kHz Induktivnost 680µH
Višina - sedež (maks.) 0.126" (3.20mm) Frekvenca - Samozadostna 2.6MHz
natančen opis 680µH Shielded Inductor 210mA 4.6 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.6 Ohm Max
Trenutna ocena 210mA Tok - nasičenost -