NR3010T2R2M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR3010T2R2M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NR3010T2R2M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 1.1A 114 MOHM
Podatkovni listi: 1.NR3010T2R2M.pdf2.NR3010T2R2M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
4000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NR3010T2R2M
Številka dela NR3010T2R2M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 1.1A 114 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 466407 pcs Podatkovni list 1.NR3010T2R2M.pdf2.NR3010T2R2M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-1638-2
LM NR 3010T 2R2M
NR3010T2R2M-ND
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 82MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 114 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 114 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 1.1A