NR4010T2R2N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4010T2R2N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NR4010T2R2N
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 2.2UH 890MA 180 MOHM
Podatkovni listi: 1.NR4010T2R2N.pdf2.NR4010T2R2N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
5000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NR4010T2R2N
Številka dela NR4010T2R2N Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 2.2UH 890MA 180 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 430287 pcs Podatkovni list 1.NR4010T2R2N.pdf2.NR4010T2R2N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-1656-2
LM NR 4010T 2R2N
NR4010T2R2N-ND
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 2.2µH Višina - sedež (maks.) 0.039" (1.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 73MHz natančen opis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 890mA 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 890mA
Tok - nasičenost 1.15A