NR4018T151M
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR4018T151M Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NR4018T151M
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 150UH 220MA 3 OHM SMD
Podatkovni listi: 1.NR4018T151M.pdf2.NR4018T151M.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3500 pcs
7000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NR4018T151M
Številka dela NR4018T151M Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 150UH 220MA 3 OHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 423688 pcs Podatkovni list 1.NR4018T151M.pdf2.NR4018T151M.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-2623-2
LM NR 4018T 151M
delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 150µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 5.5MHz natančen opis 150µH Shielded Wirewound Inductor 220mA 3 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 3 Ohm Max Trenutna ocena 220mA
Tok - nasičenost 310mA