NR8040T6R8N
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NR8040T6R8N Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NR8040T6R8N
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 6.8UH 3.7A 32.5 MOHM
Podatkovni listi: 1.NR8040T6R8N.pdf2.NR8040T6R8N.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NR8040T6R8N
Številka dela NR8040T6R8N Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 6.8UH 3.7A 32.5 MOHM Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 164180 pcs Podatkovni list 1.NR8040T6R8N.pdf2.NR8040T6R8N.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-2000-1 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 6.8µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 24MHz natančen opis 6.8µH Shielded Wirewound Inductor 3.7A 32.5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32.5 mOhm Max Trenutna ocena 3.7A
Tok - nasičenost 4A