NRS4012T1R0NDGG
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS4012T1R0NDGG Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRS4012T1R0NDGG
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 1UH 2.2A 50.4 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NRS4012T1R0NDGG.pdf2.NRS4012T1R0NDGG.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRS4012T1R0NDGG
Številka dela NRS4012T1R0NDGG Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 1UH 2.2A 50.4 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 533997 pcs Podatkovni list 1.NRS4012T1R0NDGG.pdf2.NRS4012T1R0NDGG.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±30%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR, S Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-2880-6 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 1µH Višina - sedež (maks.) 0.047" (1.20mm)
Frekvenca - Samozadostna 100MHz natančen opis 1µH Shielded Wirewound Inductor 2.2A 50.4 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 50.4 mOhm Max Trenutna ocena 2.2A
Tok - nasičenost 2.8A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NRS4010T6R8MDGG
NRS4010T6R8MDGG
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 6.8UH 1A 240 MOHM SMD
Na zalogi: 562355 pcs
Prenesi: NRS4010T6R8MDGG.pdf
RFQ
NRS4012T1R0NDGGV
NRS4012T1R0NDGGV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 1UH 2.2A 50.4 MOHM SMD