NRS4018T100MDGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS4018T100MDGJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRS4018T100MDGJ
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 10UH 1.2A 180 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NRS4018T100MDGJ.pdf2.NRS4018T100MDGJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRS4018T100MDGJ
Številka dela NRS4018T100MDGJ Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 1.2A 180 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 561280 pcs Podatkovni list 1.NRS4018T100MDGJ.pdf2.NRS4018T100MDGJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.157" L x 0.157" W (4.00mm x 4.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR, S Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Cut Tape (CT) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-2886-1 delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.071" (1.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 1.2A 180 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 180 mOhm Max Trenutna ocena 1.2A
Tok - nasičenost 1.3A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NRS4018T151MDGJ
NRS4018T151MDGJ
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 150UH 220MA 2.76 OHM
Na zalogi: 497024 pcs
Prenesi: NRS4018T151MDGJ.pdf
RFQ
NRS4018T100MDGJV
NRS4018T100MDGJV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 10UH 1.2A 180 MOHM SMD