NRS6028T330MMGJ
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6028T330MMGJ Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRS6028T330MMGJ
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NRS6028T330MMGJ.pdf2.NRS6028T330MMGJ.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRS6028T330MMGJ
Številka dela NRS6028T330MMGJ Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 380604 pcs Podatkovni list 1.NRS6028T330MMGJ.pdf2.NRS6028T330MMGJ.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR, S Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Original-Reel® Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-2940-6 delovna temperatura -25°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.110" (2.80mm)
Frekvenca - Samozadostna 10MHz natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.1A 286 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 286 mOhm Max Trenutna ocena 1.1A
Tok - nasičenost 1.1A
Pošiljka
FedexDHLUPSTNT
JAMSTVO PO PRODAJI
Sorodne oznake
Podobni izdelki
NRS6028T2R2NMGJV
NRS6028T2R2NMGJV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 2.2UH 3.7A 26 MOHM SMD
Na zalogi: 283676 pcs
Prenesi: NRS6028T2R2NMGJV.pdf
RFQ
NRS6028T1R5NMGJV
NRS6028T1R5NMGJV
Proizvajalci: Taiyo Yuden
Opis: FIXED IND 1.5UH 4.2A 20.8 MOHM
Na zalogi: 484549 pcs
Prenesi: NRS6028T1R5NMGJV.pdf
RFQ
NRS6028T330MMGJV
NRS6028T330MMGJV
Opis: FIXED IND 33UH 1.1A 286 MOHM SMD