NRS6045T4R5MMGKV
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS6045T4R5MMGKV Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRS6045T4R5MMGKV
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 4.5UH 3.1A 39 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NRS6045T4R5MMGKV.pdf2.NRS6045T4R5MMGKV.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1500 pcs
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NRS6045T4R5MMGKV
Številka dela NRS6045T4R5MMGKV Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 4.5UH 3.1A 39 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 254869 pcs Podatkovni list 1.NRS6045T4R5MMGKV.pdf2.NRS6045T4R5MMGKV.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.236" L x 0.236" W (6.00mm x 6.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR, S Type
Ocene AEC-Q200 Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-3646-2
LM NRS6045T 4R5MMGKV
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 4.5µH Višina - sedež (maks.) 0.177" (4.50mm)
Frekvenca - Samozadostna 25MHz natančen opis 4.5µH Shielded Wirewound Inductor 3.1A 39 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 39 mOhm Max Trenutna ocena 3.1A
Tok - nasičenost 4.4A