NRS8040T330MJGK
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NRS8040T330MJGK Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NRS8040T330MJGK
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NRS8040T330MJGK.pdf2.NRS8040T330MJGK.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije NRS8040T330MJGK
Številka dela NRS8040T330MJGK Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 33UH 1.7A 130 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 303662 pcs Podatkovni list 1.NRS8040T330MJGK.pdf2.NRS8040T330MJGK.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.315" L x 0.315" W (8.00mm x 8.00mm)
Ščitenje Shielded Serija NR, S Type
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena LM NRS8040T 330MJGK delovna temperatura -25°C ~ 120°C
Tip montaže Surface Mount Material - jedro Ferrite
Proizvajalec Standardni čas vodenja 6 Weeks Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 33µH Višina - sedež (maks.) 0.157" (4.00mm)
Frekvenca - Samozadostna 12MHz Lastnosti -
natančen opis 33µH Shielded Wirewound Inductor 1.7A 130 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 130 mOhm Max
Trenutna ocena 1.7A Tok - nasičenost 2A