NS10145T100MNA
Taiyo YudenTaiyo Yuden
NS10145T100MNA Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: NS10145T100MNA
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka FIXED IND 10UH 3.77A 30 MOHM SMD
Podatkovni listi: 1.NS10145T100MNA.pdf2.NS10145T100MNA.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije NS10145T100MNA
Številka dela NS10145T100MNA Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis FIXED IND 10UH 3.77A 30 MOHM SMD Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 186946 pcs Podatkovni list 1.NS10145T100MNA.pdf2.NS10145T100MNA.pdf
Tip Wirewound Toleranca ±20%
Paket naprave za dobavitelja - Velikost / dimenzija 0.398" L x 0.398" W (10.10mm x 10.10mm)
Ščitenje Shielded Serija NS
Ocene - Q @ Frek -
Pakiranje Tape & Reel (TR) Paket / primer Nonstandard
Druga imena 587-3115-2
LM NS 10145T 100MNA
delovna temperatura -40°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Material - jedro Ferrite Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvenca induktivnosti - preskus 100kHz
Induktivnost 10µH Višina - sedež (maks.) 0.191" (4.85mm)
Frekvenca - Samozadostna 21.6MHz natančen opis 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.77A 30 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 30 mOhm Max Trenutna ocena 3.77A
Tok - nasičenost 4.22A