PAS1030LN2R7905
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PAS1030LN2R7905 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PAS1030LN2R7905
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP 9F 20% 2.7V THROUGH HOLE
Podatkovni listi: 1.PAS1030LN2R7905.pdf2.PAS1030LN2R7905.pdf3.PAS1030LN2R7905.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PAS1030LN2R7905
Številka dela PAS1030LN2R7905 Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP 9F 20% 2.7V THROUGH HOLE Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 2.7V Toleranca ±20%
Prekinitev PC Pins Velikost / dimenzija 0.394" Dia (10.00mm)
Serija PAS Pakiranje Bulk
Paket / primer Radial, Can Druga imena 587-4854
CP PAS1030LN2R7905
delovna temperatura -40°C ~ 70°C Tip montaže Through Hole
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 9 Weeks
Lifetime @ Temp. - Razdalja med vodikom 0.197" (5.00mm)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) 1.260" (32.00mm)
ESR (upornost ekvivalentne serije) 80 mOhm @ 1kHz natančen opis 9F (EDLC) Supercapacitor 2.7V Radial, Can 80 mOhm @ 1kHz
Zmogljivost 9F