PMK325AC6337MM-P
Taiyo YudenTaiyo Yuden
PMK325AC6337MM-P Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: PMK325AC6337MM-P
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 330UF 2.5V X6S 1210
Podatkovni listi: PMK325AC6337MM-P.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije PMK325AC6337MM-P
Številka dela PMK325AC6337MM-P Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 330UF 2.5V X6S 1210 Status svobodnega statusa / RoHS
Količina na voljo 61911 pcs Podatkovni list PMK325AC6337MM-P.pdf
Napetost - ocenjena 2.5V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.110" (2.80mm) Temperaturni koeficient X6S
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1210 (3225 Metric) Druga imena CE PMK325AC6337MM-P
PMK325AC6337MMP
delovna temperatura -55°C ~ 105°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 330µF ±20% 2.5V Ceramic Capacitor X6S 1210 (3225 Metric)
Zmogljivost 330µF Aplikacije SMPS Filtering