QMJ316B7222KFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
QMJ316B7222KFHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QMJ316B7222KFHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2200PF 250V X7R 1206
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QMJ316B7222KFHT
Številka dela QMJ316B7222KFHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2200PF 250V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena 587-4249-2
CG QMJ316 B7222KFHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
natančen opis 2200pF ±10% 250V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 2200pF