QMK432B7474MMHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
QMK432B7474MMHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QMK432B7474MMHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812
Podatkovni listi: 1.QMK432B7474MMHT.pdf2.QMK432B7474MMHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QMK432B7474MMHT
Številka dela QMK432B7474MMHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.47UF 250V X7R 1812 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 125880 pcs Podatkovni list 1.QMK432B7474MMHT.pdf2.QMK432B7474MMHT.pdf
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.106" (2.70mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1812 (4532 Metric) Druga imena CG QMK432 B7474MMHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
Stopnja napak - natančen opis 0.47µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)
Zmogljivost 0.47µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering