QVS107CG2R2BCHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
QVS107CG2R2BCHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: QVS107CG2R2BCHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 2.2PF 250V NP0 0603
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
4000 pcs
8000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije QVS107CG2R2BCHT
Številka dela QVS107CG2R2BCHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 2.2PF 250V NP0 0603 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 250V Toleranca ±0.1pF
Debelina (maks.) 0.032" (0.80mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.063" L x 0.032" W (1.60mm x 0.80mm) Serija V
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0603 (1608 Metric) Druga imena 587-4403-2
CG QVS107 CG2R2BCHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 2.2pF ±0.1pF 250V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0603 (1608 Metric) Zmogljivost 2.2pF