SMJ316BB7223MLHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
SMJ316BB7223MLHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMJ316BB7223MLHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.SMJ316BB7223MLHT.pdf2.SMJ316BB7223MLHT.pdf3.SMJ316BB7223MLHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
2000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMJ316BB7223MLHT
Številka dela SMJ316BB7223MLHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.022UF 630V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±20%
Debelina (maks.) 0.075" (1.90mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CG SMJ316BB7223MLHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Soft Termination
Stopnja napak - natančen opis 0.022µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)
Zmogljivost 0.022µF Aplikacije Automotive, SMPS Filtering, Boardflex Sensitive