SMK316B7103KFHT
Taiyo YudenTaiyo Yuden
SMK316B7103KFHT Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: SMK316B7103KFHT
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 10000PF 630V X7R 1206
Podatkovni listi: 1.SMK316B7103KFHT.pdf2.SMK316B7103KFHT.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
3000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije SMK316B7103KFHT
Številka dela SMK316B7103KFHT Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 10000PF 630V X7R 1206 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 781850 pcs Podatkovni list 1.SMK316B7103KFHT.pdf2.SMK316B7103KFHT.pdf
Napetost - ocenjena 630V Toleranca ±10%
Debelina (maks.) 0.049" (1.25mm) Temperaturni koeficient X7R
Velikost / dimenzija 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Serija M
Ocene AEC-Q200 Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 1206 (3216 Metric) Druga imena CG SMK316 B7103KFHT
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti High Voltage
natančen opis 10000pF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric) Zmogljivost 10000pF