TLF14CBH4730R2K1
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TLF14CBH4730R2K1 Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TLF14CBH4730R2K1
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CMC 47MH 200MA 2LN TH
Podatkovni listi: 1.TLF14CBH4730R2K1.pdf2.TLF14CBH4730R2K1.pdf
  • Sporočilo
Specifikacije TLF14CBH4730R2K1
Številka dela TLF14CBH4730R2K1 Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CMC 47MH 200MA 2LN TH Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 5311 pcs Podatkovni list 1.TLF14CBH4730R2K1.pdf2.TLF14CBH4730R2K1.pdf
Voltage Rating - DC - Voltage Rating - AC 250V
Velikost / dimenzija 0.906" L x 0.866" W (23.00mm x 22.00mm) Serija TLF14
Ocene - Pakiranje Bulk
Paket / primer Vertical, 4 PC Pin Druga imena 587-2829
LM TLF14CBH473 0R2K1
delovna temperatura -25°C ~ 105°C Število linij 2
Tip montaže Through Hole Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Induktivnost @ Frekvenca 47mH @ 1kHz
Višina (maks.) 0.689" (17.50mm) Vrsta filtra Power Line
Lastnosti - natančen opis 47mH @ 1kHz 2 Line Common Mode Choke Through Hole 200mA DCR 3.6 Ohm
DC Resistance (DCR) (Max) 3.6 Ohm Trenutna ocena (maks.) 200mA