TMK021CG8R4CK-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK021CG8R4CK-W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK021CG8R4CK-W
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 8.4PF 25V NP0 008004
Podatkovni listi: 1.TMK021CG8R4CK-W.pdf2.TMK021CG8R4CK-W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
50000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK021CG8R4CK-W
Številka dela TMK021CG8R4CK-W Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 8.4PF 25V NP0 008004 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 653034 pcs Podatkovni list 1.TMK021CG8R4CK-W.pdf2.TMK021CG8R4CK-W.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.006" (0.14mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.010" L x 0.005" W (0.25mm x 0.13mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 008004 (0201 Metric) Druga imena RM TMK021 CG8R4CK-W
TMK021CG8R4CKW
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 19 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 8.4pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 008004 (0201 Metric)
Zmogljivost 8.4pF Aplikacije General Purpose