TMK042CG5R6DD-W
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK042CG5R6DD-W Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK042CG5R6DD-W
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 01005
Podatkovni listi: 1.TMK042CG5R6DD-W.pdf2.TMK042CG5R6DD-W.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
40000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK042CG5R6DD-W
Številka dela TMK042CG5R6DD-W Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 5.6PF 25V C0G/NP0 01005 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4619960 pcs Podatkovni list 1.TMK042CG5R6DD-W.pdf2.TMK042CG5R6DD-W.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.5pF
Debelina (maks.) 0.009" (0.22mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 01005 (0402 Metric) Druga imena RM TMK042 CG5R6DD-W
TMK042CG5R6DDW
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Proizvajalec Standardni čas vodenja 13 Weeks
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - Stopnja napak -
natančen opis 5.6pF ±0.5pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 01005 (0402 Metric) Zmogljivost 5.6pF