TMK063CG0R5CPGF
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG0R5CPGF Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK063CG0R5CPGF
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 0.5PF 25V NP0 0201
Podatkovni listi: TMK063CG0R5CPGF.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
15000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK063CG0R5CPGF
Številka dela TMK063CG0R5CPGF Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 0.5PF 25V NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4582216 pcs Podatkovni list TMK063CG0R5CPGF.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±0.25pF
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) delovna temperatura -55°C ~ 125°C
Tip montaže Surface Mount, MLCC Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited)
Vodilni stil - Razdalja med vodikom -
Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant Višina - sedež (maks.) -
Lastnosti - natančen opis 0.5pF ±0.25pF 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 0.5pF Aplikacije General Purpose