TMK063CG391JT-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG391JT-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK063CG391JT-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 0201
Podatkovni listi: 1.TMK063CG391JT-F.pdf2.TMK063CG391JT-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK063CG391JT-F
Številka dela TMK063CG391JT-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 390PF 25V C0G/NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 4763438 pcs Podatkovni list 1.TMK063CG391JT-F.pdf2.TMK063CG391JT-F.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 587-5287-1
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
Stopnja napak - natančen opis 390pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric)
Zmogljivost 390pF Aplikacije General Purpose