TMK063CG680JP-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK063CG680JP-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK063CG680JP-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 68PF 25V NP0 0201
Podatkovni listi: TMK063CG680JP-F.pdf
Status RoHs Se ne uporablja / skladno z RoHS
  • Sporočilo
Specifikacije TMK063CG680JP-F
Številka dela TMK063CG680JP-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 68PF 25V NP0 0201 Status svobodnega statusa / RoHS Se ne uporablja / skladno z RoHS
Količina na voljo 4097 pcs Podatkovni list TMK063CG680JP-F.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.013" (0.33mm) Temperaturni koeficient C0G, NP0
Velikost / dimenzija 0.024" L x 0.012" W (0.60mm x 0.30mm) Serija M
Ocene - Pakiranje Cut Tape (CT)
Paket / primer 0201 (0603 Metric) Druga imena 587-1171-1
TMK063CG680JPF
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Not applicable / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti -
natančen opis 68pF ±5% 25V Ceramic Capacitor C0G, NP0 0201 (0603 Metric) Zmogljivost 68pF