TMK105SD681JV-F
Taiyo YudenTaiyo Yuden
TMK105SD681JV-F Image
Slika je lahko reprezentativna. Oglejte si specifikacije za podrobnosti izdelka.
pregled izdelka
Številka dela: TMK105SD681JV-F
Proizvajalec / znamka: Taiyo Yuden
Opis izdelka CAP CER 680PF 25V 0402
Podatkovni listi: TMK105SD681JV-F.pdf
Referenčna cena (v ameriških dolarjih)
10000 pcs
  • Sporočilo
Specifikacije TMK105SD681JV-F
Številka dela TMK105SD681JV-F Proizvajalec Taiyo Yuden
Opis CAP CER 680PF 25V 0402 Status svobodnega statusa / RoHS Brez svinca / RoHS
Količina na voljo 748085 pcs Podatkovni list TMK105SD681JV-F.pdf
Napetost - ocenjena 25V Toleranca ±5%
Debelina (maks.) 0.022" (0.55mm) Temperaturni koeficient -
Velikost / dimenzija 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) Serija CFCAP™
Ocene - Pakiranje Tape & Reel (TR)
Paket / primer 0402 (1005 Metric) Druga imena 587-1458-2
CF TMK105 SD681JV-F
delovna temperatura -55°C ~ 125°C Tip montaže Surface Mount, MLCC
Raven občutljivosti na vlago (MSL) 1 (Unlimited) Vodilni stil -
Razdalja med vodikom - Status svobodnega statusa / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Višina - sedež (maks.) - Lastnosti Low Distortion
natančen opis 680pF ±5% 25V Ceramic Capacitor 0402 (1005 Metric) Zmogljivost 680pF